Menu

4 mesačná Lívia a jej 3 súrodenci ostali náhle s ...

Trvanie výzvy: 6. februára 2014 - 30. apríla 2014

Cieľ výzvy

Pomôcť finančne osamelej mamičke so 4 deťmi.

Autor výzvy

Dátum vzniku: 1.4.1991

IČO: 173 165 37

Ulica: Ševčenkova 21

Mesto: Bratislava

PSČ: 85101

Štát: Slovensko

Príbeh

4 mesačná Lívia a jej 3 súrodenci ostali náhle s mamou doma sami.

Pomoc pre mamičku, ktorá nečakane zostala sama na výchovu štyroch detí.

Obraciame sa na Vás s prosbou o pomoc pre mamičku, ktorá nečakane zostala sama na výchovu štyroch detí. Najstarší syn má 10 rokov, najmladšia Lívia len 4 mesiace. Mamička sa o deti vzorne stará, doma je vždy navarené, upratané, oprané. Nedokáže však sama finančne zabezpečiť rodinu, nakoľko jej jediným príjmom je rodičovský príspevok a prídavky, čo nepostačuje ani na nájomné.
V riešení svojej situácie je veľmi aktívna, hľadá si aj brigádu, avšak kým maličkú Líviu kojí je to nereálne. Preto ak viete pomôcť, aj keď malou čiastkou na preklenutie tohto ťažkého obdobia, budeme Vám veľmi vďační.

Aktualizácie

Veľmi pekne sa chceme v mene mamičky poďakovať11. apr 2014

Veľmi pekne sa chceme v mene mamičky poďakovať všetkým darcom, ktorý finančne či materiálne podporili rodinu. Bez Vašej pomoci by matka finančne nezvládla zabezpečiť deťom ich potreby, preto si pomoc nesmierne váži. Vďaka Vám dokáže zaplatiť nájomné, nakúpiť potraviny a dokonca kúpila malej Lívii aj kočík (takmer ako nový). V prípade, že sa nám podarí vyzbierať plnú sumu, radi by sme rodine pomohli s vymaľovaním izby v ktorej bývajú(je vo veľmi zlom stave, potrebujeme farby, prostriedok proti plesniam, potreby na maľovanie...). V prípade, že neviete pomôcť finančne, privítame aj každú pomocnú ruku – kontakt okalova@usmev.sk ĎAKUJEME!

Prvé peniažky poslúžili svojmu účelu4. mar 2014

V mene mamičky malej Lívinky ďakujeme za prvé peniažky, ktoré sme rodine odovzdali. Mamička kúpila deťom nové topánky, plienky pre Lívinku a potraviny. Taktiež ďakujeme mnohým ľuďom, ktorí sa nám ozvali a poslali rodine oblečenie, hračky, plienky a pod. Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať. Úsmev ako dar

Ďalšie informácie

Facebook
facebook.usmev.sk

Web
www.usmev.sk

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?